Przyjmiemy ucznia/uczennicę na praktyki w zawodzie kucharza/kucharki, tel. 605 366 665
Owocowo i warzywnie, czyli spotkanie kulinarne w Przedszkolu Niepublicznym z Oddziałami Integracyjnymi "Słoneczko" w Suwałkach
Owocowo i warzywnie, czyli spotkanie kulinarne w Przedszkolu Niepublicznym z Oddziałami Integracyjnymi "Słoneczko" w Suwałkach, ul. Daszyńskiego 25c
Dnia 09 lutego 2015 r. Edyta Molińska menedżer i kucharka z firmy Catering Podlaski odwiedziła Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi „Słoneczko” w Suwałkach, ul. Daszyńskiego 25c, aby wspólnie z dziećmi z grup „Jagódki” i „Krasnoludki” przygotować babeczki z sałatką owocową oraz sałatkę wielowarzywną.
Działania miały na celu zachęcenie dzieci do spożywaniem warzyw. Zauważamy ten problem przygotowując posiłki dla dzieci. Jednak zupełnie inaczej smakują potrawy, gdy przygotują je własnoręcznie przedszkolaki w grupie, z produktów, które lubią.
Zachęcamy rodziców i opiekunów do przygotowania i spożywania posiłków razem z dziećmi, bo maluchy chętnie uczestniczą w tego rodzaju pracach, a to pozwala na wspólne spędzania czasu w kuchni i zachęcenie dzieci do stopniowego poznawania nowych produktów.


Zamówienia
Telefon: 605 366 665
Email: biuro@cateringpodlaski.pl
Copyright Catering Podlaski 2013, All Right Reserved. Powered by zgodka.net CMS, Designed by zgodka.net