Przyjmiemy ucznia/uczennicę na praktyki w zawodzie kucharza/kucharki, tel. 605 366 665
POŻEGNALIŚMY WAKACJE

Dnia 31.09.2013 w suwalskim OBI pożegnaliśmy wakacje. Firmy Fornetti, Catering Podlaski, DJ Pagan, Punkt Przedszkolny Koszałkowo, Auto-Lakus Autoryzowany salon Suzuki, OBI zorganizowały atrakcje dla dzieci i dla dorosłych.

Firma Fornetti jak zwykle była gospodarzem spotkania. Hostessa częstowała gości ciepłymi francuskimi ciasteczkami. Prosto z pieca ;)

Edyta Molińska z firmy Catering Podlaski zorganizowała pokaz rzeźbienia w owocach, tj. arbuzach i dyniach. Goście przygotowali owocowo-warzywne wytwory dziecięcej i dorosłej wyobraźni.

DJ Pagan, czyli Maciej Prusinowski zadbał o profesjonalną oprawę muzyczno-konferansjerską imprezy Pożegnanie lata.

Pani Kasia z Punktu Przedszkolnego Koszałkowo malowała dzieciom twarze wszystkimi kolorami lata. Może dzięki temu deszcz nas tego dnia ominął, a dziecięce buzie wyglądały na przykład tak

Pan Przemek z firmy AUTO-LAKUS Autoryzowanego Przedstawiciela SUZUKI w Suwałkach otwierał kierowcom i ich rodzinom drzwi pięknego samochodu SUZUKI i zabierał na jazdy testowe.

OBI zaoferowało gościom trampoliny, które jak zawsze cieszyły się ogromnym powodzeniem. Na piłkarzykach rozegrano nie jeden mecz.

Podziękowania za wspólną zabawę należą się zarówno naszym Gościom oraz firmom Fornetti, Catering Podlaski, DJ Pagan, Punkt Przedszkolny Koszałkowo, Auto-Lakus Autoryzowany salon Suzuki, OBI. Liczymy na kolejne wspólne spotkania.

Zamówienia
Telefon: 605 366 665
Email: biuro@cateringpodlaski.pl
Copyright Catering Podlaski 2013, All Right Reserved. Powered by zgodka.net CMS, Designed by zgodka.net