Przyjmiemy ucznia/uczennicę na praktyki w zawodzie kucharza/kucharki, tel. 605 366 665
Relacja z imprezy z okazji Dnia Dziecka
Dnia 1 czerwca 2013 roku z okazji Dnia Dziecka punkt gastronomiczny Fornettimieszczący się w suwalskim OBI, we współpracy z suwalskimi przedsiębiorstwami, tj.:
Catering Podlaski, DJ Pagan, Firma PAGAN, Hurtownia Owoców i Warzyw: Garden Sp. z o.o. w Suwałkach, ul. Szkolna 4, Klub Przedszkolaka "Koszałkowo" zorganizowały ciekawe atrakcje dla dzieci. Warto zaznaczyć, że wszystkie firmy działały bezpłatnie, dzięki czemu wstęp na imprezę był wolny. Minipiekarnia Fornetti udostępniła miejsce i częstowała gości pysznymi ciasteczkami:Pociechy pod okiem Edyty Molińskiej z firmy Catering Podlaski wykonywały przeróżne owocowo-warzywne kreacje, np. jeżyki, aniołki, diabełki, samochody, statki, ludziki.Małym artystom nie brakowało inwencji twórczej. Wykonały nawet po kilka prac. Po stworzeniu swoich dzieł wstawiały je do naszej mini galerii, a następnie mogły zabierać je ze sobą do domu.
Pani Kasia z Klubu Przedszkolaka Koszałkowo malowała dzieciom twarze, włosy brokatem, wykonywała z dziećmi królewskie korony i proponowała wiele innych ciekawych zabaw.
OBI udostępniło plac do realizacji zabaw oraz trampoliny, które były oblegane przez pociechy.Wesołą muzykę zapewnił profesjonalny DJ PAGAN.Podczas Dnia Dziecka Edyta Molińska z firmy Catering Podlaski prezentowała rzeźbienie w owocach, a oto efekty:Podczas Dnia Dziecka ogłosiliśmy konkurs dla rodzica, który jako pierwszy zdecyduje się na pomalowanie swojej twarzy. Nagrodą był wyrzeźbiony arbuz. Jak widać znalazła się odważna mama i stała się szczęśliwą posiadaczką wyrzeźbionego owocu.Było kolorowo, wesoło, twórczo, słodko… jak to z okazji DNIA DZIECKA! Dzieciom, Rodzicom, Sponsorom dziękujemy za wspólną zabawę. Tekst Edyta Molińska, Catering Podlaski; Zdjęcia: Aleksandra Kordalska, Firma Fornetti.

Zamówienia
Telefon: 605 366 665
Email: biuro@cateringpodlaski.pl
Copyright Catering Podlaski 2013, All Right Reserved. Powered by zgodka.net CMS, Designed by zgodka.net